3 HRÁČI, KTEŘÍ ODLIŠÍ VAŠE SESTAVY – 27. KOLO

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

< 7M

M’Baye Niang (6,6 M)

Když budete potřebovat v sestavě výrazně pošetřit, vsaďte na M’Baye Nianga. Po přestupu z AC Milán se dvaadvacetiletý křídelník parádně rozehrál v dresu Watfordu. Na anglické týmy platí především jeho rychlost. Ve 4 zápasech stihl už jednu branku a jednu asistenci. V utkání se Southamptonem, kterému bude v obraně chybět posila Van Dijk, by mohl bodově explodovat.

< 8M

Mesut Özil (7,6 M)

Arsenal čeká šlágr kola na Liverpoolu. Oběma týmům se příliš nedaří, avšak domácí jsou na tom ještě hůř, když v Premier League v novém roce vyhráli jediný zápas. Statistiky Arsenalu také zrovna nejsou zrovna oslnivé, ale Wengrovi svěřenci jsou na tom o něco lépe než soupeře a pro nás mírným favoritem.

Reds bude chybět klíčový střední záložník Henderson, proto si myslíme, že by hosté mohli domácí přehrávat právě ve středové řadě. A konečně by se mohla probudit německá hvězda. Özil nerozdává asistence jako loňskou sezonu (vloni 19, letos zatím 4), přesto má kvalitu obrovskou a v tak velkém zápase by ji mohl potvrdit a to vše za super cenu.

< 10M

Juan Mata (11,7 M)

V konkurenci Pogby, Ibhrahimoviče nebo obrany by Juan Mata mohl být neprávem přehlížen. Jeho statistiky jsou velmi dobré, v bodování je druhý za božským Zlatanem. V zápase s Bournemouthem by měli United nasázet větší počet branek. A to by v tom byl čert, aby se do některé z nich nezamotal španělský záložník, který v posledních dnech hraje ve velmi dobré formě.