Prohrálo po prodloužení s nejhorším týmem NHL, přesto Chicago udělalo svým fanouškům alespoň jednu velkou radost. Do branky se totiž proti Coloradu vrátil Corey Crawford a hned ukázal, že je jedním z nejlepších v lize.

Crawford patří mezi velmi spolehlivé brankáře, jen málokdy předvede vyloženou hrubku. Sice stále nedosahuje věhlasu Caryeyho Price či Jonathana Quicka, ale v Chicagu na něj nedají dopustit.

Od 1. prosince byl ale Crawford zraněný. V noci na sobotu se nicméně vrátil a hned ukázal, že pauza na něm žádné stopy nezanechala. Připsal si 32 zákroků, dostal jen dva góly (včetně vítězného v prodloužení) a úspěšnost zákroků vytáhl na více než slušných 94,1%.

Vzhledem k tomu, že v celé sezoně si Crawford drží průměr úspěšnosti zákroků na 92,7%, do našich Fantasy sestav bude velmi často zajímavou volbou.

A při jeho absenci se navíc ukázalo, že ani dvojka Chicaga Scott Darling není v týmu pouze do počtu. Osmadvacetiletý brankář má totiž v sezoně dost podobný průměr jako Crawford – 92,3%.