Česká fotbalová liga pokračuje 21. kolem. Pro hráče Daily Fantasy jsme si připravili preview s užitečnými informacemi ke každému zápasu.

Jde o náš výběr, samozřejmě uvítáme i vaše názory. Ať už v komentářích, na našem oficiálním Facebooku nebo na speciální diskuzní skupině Daily Fantasy Sports CZ/SK.

Sparta – Zlín

O problémech letenských ví celý fotbalový národ. Sparta vyhodila trenérské duo Požár – Holoubek, které nahradila zkušeným Petrem Radou. Tento krok je velkým překvapením proto, že Rada za sebou nemá žádné velké úspěchy. Je fakt, že rozháraný tým by mohl pod jeho vedením dostat disciplínu. I Zlín má své problémy, trápí se především v koncovce. V posledním kole se ale Ševci konečně prosadili a hráči zužitkovali aspoň jednu z velkých možností, které si v zápasech pravidelně vytvářejí. I proto bychom se přiklonili spíše k překvapivým pickům, jakým by mohl být výběr hostujícího Vukadina Vukadinoviče.

SPARTA

Top volby:
Stojí za zvážení: David Lafara, Josef Šural

ZLÍN

Top volby: Vukadin Vukadinovič
Stojí za zvážení: Dame Diop, obrana (odlišení)

Liberec – Slavia

Povede se domácím to, co předchozím čtyřem týmům ne? Slavia totiž na jaře jenom vítězí. Tým Jaroslava Šilhavého je v pohodě a rázně kráčí za titulem. Navíc Slavii čeká oblíbený soupeř. Na Liberec se sešívaným daří, poráželi ho i v nedávných dobách největšího temna v klubu z Edenu. Ve střelecké pohodě je kapitán Milan Škoda, který na Slovan umí. V posledních 5 vzájemných soubojích momentálně nejlepší střelec ligy nasázel soupeři hned 7 branek.

LIBEREC

Top volby:
Stojí za zvážení: –

SLAVIA

Top volby: Milan Škoda, Jan Sýkora
Stojí za zvážení: Obrana, Jiří Pavlenka

Teplice – Příbram

Hosté v posledním kole zvítězili, což byla první výhra po šesti kolech. Jenže v Teplicích je čeká úplně jiný zápas než s Hradcem. Teplice jako první výrazně potrápily rozjetou Slavii a nebyly daleko od bodu. Domácí precizní obrana je v tomto matchupu skvělou volbou a ve většině hernách za velice slušnou  cenu. Nezapomeňte, že brankářská jednička Tomáš Grigar je stále zraněný a v bráně nastoupí Martin Chudý.

TEPLICE

Top volby: Martin Chudý, obrana
Stojí za zvážení: Martin Fillo, Jakub Hora, David Vaněček

PŘÍBRAM

Top volby:
Stojí za zvážení:

Slovácko – Mladá Boleslav

Když se potkají tyto dva týmy, padají branky. I když na jaře ani Slovácko a ani Boleslav příliš nezáří, věříme v góly. Oba týmy protrhly jarní čekání. Slovácko se konečně dočkalo branky a počtvrté na jaře remizovalo. Boleslav se vybičovala v zápase s tápající Spartou a připsala si cennou výhru. Vyvarovali bychom se tak obranám a v tomto zápase vsadili na útoky. Favoritem na výhru jsou hosté, být vámi, zaměřili bychom se na Tomáše Přikryla, který začal nastupovat na hrotu útoku a ve většině hernách je veden jako útočník.

SLOVÁCKO

Top volby:
Stojí za zvážení: Francis Koné, Jan Navrátil, Benjamin Tetteth (pokud nastoupí)

MLADÁ BOLESLAV

Top volby: Tomáš Přikryl
Stojí za zvážení: Jan Chramosta, Lukáš Magera

Hradec Králové – Brno

Probudí se Votroci? Brno by se z historického hlediska mohlo zdát jako ideální soupeř. Hradečtí mají s moravským týmem pozitivní bilanci, takových dalších v lize moc nebude. Jenže aktuální forma hovoří zcela jinak. Brno na se na jaře rozhodně rozehrálo k lepším výkonům než na podzim. Domácí naopak nezvládli důležitá utkání s Příbramí a Jihlavou.  Kvalita je na straně Brna a minimálně jednu branku vsítí.

HRADEC

Top volby:
Stojí za zvážení:

BRNO

Top volby: Jakub Řezníček
Stojí za zvážení: Pavel Zavadil, Ashiru, Michal Škoda

Jablonec – Jihlava

Tady vidíme potenciál v útocích obou týmů. Samozřejmě domácí jsou favoritem utkání, neboť s Jihlavou doma neprohrává. Ve skvělé formě hraje Mirzad Mehanovič, který si připsal v 5 zápasech 3 branky. Skvělým výkonem v dohrávce s Hradcem se prezentoval obránce Jaroslav Zelený. Za hosty se zatím slušně jeví útočník Pavel Dvořák.

JABLONEC

Top volby: Mirzard Mehanovič, Jaroslav Zelený
Stojí za zvážení: Michal Trávník

JIHLAVA

Top volby:
Stojí za zvážení: Pavel Dvořák, Davis Ikaunieks

Karviná – Plzeň

V tomto utkání je prostor pro překvapení. Plzeň není ve formě, i v dohrávce s Bohemians se dobránila k výhře 1:0. Karviná naopak na jaře hodně baví. Obrana hostů se bude muset zřejmě obejít bez Davida Limberského, který měl problémy se životosprávou. K dispozici nebude ani Jan Baránek a Lukáš Hejda. Je ten nejlepší čas zariskovat a zkusit překvapení v podobě ofenzivy domácích.

KARVINÁ

Top volby: Tomáš Wágner
Stojí za zvážení: Lukáš Budínský, Marek Janečk

PLZEŇ

Top volby:
Stojí za zvážení: Marek Bakoš, Tomáš Hořava

Bohemians 1905 – Dukla

Klokani trpí střeleckým mlčením. Například v zápase s Plzní byli v závěru jasně lepším týmem, ale gól ne a ne přijít. V malém pražském derby je nečeká nic jednoduchého. Obrana Dukly zatím v nové části sezony drží pevně, i proto je pro nás velmi zajímavou volbou. Naopak dopředu to Dukle úplně nelepí, takže jestli by se někdo chtěl odlišit, mohl by pouvažovat nad obranou domácích.

BOHEMIANS 1905

Top volby:
Stojí za zvážení: Brankář (spíš už bude chytat Martin Berkovec), obrana

DUKLA

Top volby: Filip Rada, obrana
Stojí za zvážení: Zinedine Mustedanagič