Pokud pravidelně sledujete náš web, je vysoká pravděpodobnost, že se aktivně zajímáte o hraní Daily Fantasy Sports a máte ambice se v této úžasné hře zdokonalovat. Celý náš tým se snaží přinášet vám ty nejlepší informace, které by vám měly pomoci ke zlepšování vaší hry, výběru hráčů a třeba také k objevování dalších fantasy sportů.

Pravidelné sledování strategických článků či analýz je ovšem pouze první krok. Další důležitou činností je diskuze s ostatními hráči. Komunita hráčů s odlišnými názory, zkušenostmi a pohledy na různé aspekty hry může být tím chybějícím článkem zapadajícím do skládačky pro úspěch.

Proto jsme pro hráče, kteří o to budou mít zájem, založili česko-slovenskou skupinu na Facebooku, kde můžeme společně všichni diskutovat nad strategiemi, výběry hráčů a vším spojeným s Daily Fantasy Sports.

Název skupiny: Daily Fantasy Sports CZ/SK
Odkaz na skupinu: Daily Fantasy Sports CZ/SK

fb_skupina_dfsczsk

Skupina je veřejná a můžete do ní pozvat své kamarády, o kterých víte, že se také fantasy sportu věnují. Pamatujte, že čím větší komunita, tím více názorů a myšlenek, které nám všem pomohou se neustále zlepšovat a posouvat hru dopředu. Momentálně jsme na začátku vzrušujícího období, kdy ti nejlepší z nás mohou najít ve fantasy sportu svou budoucnost. Proto neztrácejme čas a pojďme společně posunout svou hru na vyšší úroveň. A taky se budeme určitě dobře bavit.

Těším se na všechny z vás a podnětnou diskuzi!