Kteří tři hráči mohou odlišit vaše sestavy do fantasy turnajů? Tady je náš výběr.

< 8M

Jermain Defoe (7M)

Většina hráčů bude v tomto kole dávat pozornost na útočníky z jiných týmů a to by mohla být šance. Defoe je totiž ve slabém Sunderlandu výbornou volbou, tým na něj vyloženě hraje a zkušený útočník je na hřišti neustále. Navíc kope penalty a má velmi dobrou úspěšnost.

Sunderland sice není v souboji se Southamptonem favoritem, ale zatímco Černé kočky minule nečekaně vyhráli 4:0 v Crystal Palace (Defoe dal dva góly), Saints poslední tři zápasy (dva v lize, jeden v FA Cupu) prohráli a dostali v nich hned 10 branek. Lídr obrany Virgil van Dijk je navíc stále mimo hru.

8M – 12M

Coutinho (8,9M)

Forma Liverpoolu je skutečně otřesná, ale Kloppův tým je odhodlaný s tím něco udělat. A i remíza s Chelsea ukázala, že velké zápasy jsou k něčemu podobnému jako dělané. Není pochyb o tom, že hráči The Reds nechají na hřišti úplně všechno.

Samozřejmě je potřeba aktuální formu i silného soupeře respektovat, proto se většina hráčů borcům z Liverpoolu raději vyhne. Tady nicméně vzniká příležitost pro odlišení. Jak víme, velcí hráči se často probouzejí ve velkých zápasech. A například Coutinho velkým hráčem jistě je. Jeho draft je určitě riskem, ale za slušnou cenu by se mohl vyplatit. Nemusíme připomínat, že jeho ofenzivní potenciál je velký. Navíc zahrává standardní situace.

> 12M

Sergio Agüero (12,4M)

Nevěřili bychom, že v tomto článku někdy bude Sergio Agüero. Ale je to tak, argentinský kanonýr totiž zůstal předchozí dva zápasy jen na lavičce náhradníků a posila Jesus hraje skvěle. Máme ovšem tušení, že potřetí už takového borce Pep Guardiola na lavičce nenechá.

Pokud do tohoto risku půjdete a Agüero vyběhne na hřiště Bournemouthu v základní sestavě, máte s nadsázkou vyhráno. Domácí mají totiž velmi špatnou formu, naposledy dostali šest gólů od Evertonu. City se naopak zvedli a Agüero bude mít velkou chuť ukázat, že ještě neřekl poslední slovo.