Fantasy Premier League: 3 odlišující varianty pro 29.kolo

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Již za několik hodin nás čeká výkop 29. kola Premier League, a proto se ještě pojďme podívat na pár hráčů, kteří mohou vašim sestavám dodat trochu toho prvku nepředvídatelnosti.

Son Heung-Min (Tottenham, 10.5M)

Harry Kane je ze hry a jeho místo zaujme na hrotu útoku Son. V posledním zápase v FA Cupu s Millwallem vsítil z pozice útočníka hattrick a přidal asistenci a proti Southamptonu bude ležet velká část zodpovědnosti za góly na něm. V tomto kole na sebe bude velkou pozornost strhávat Romelu Lukaku a to je šance právě pro Sona, který může být tak trochu v zákrytu hlavní pozornosti. Proti v poslední době děravé obraně Saints nabízí dostatečný upside potenciál, kterého by byla škoda nevyužít.

Michail Antonio (West Ham, 8.8M)

Ve světle posledních výkonů Leicesteru je velká šance, že spousta fantasy hráčů bude opět chtít využít jejich navrácené formy. Jejich formu nemůžeme zpochybňovat, ale nastoupí na cizím hřišti, kde letos opravdu nehrají dobře, a v obou dvou posledních vítězných ligových zápasech obdrželi branku. Na hřišti Sevilly pak zvítězili s čistým kontem, ale také svému soupeři dovolili několik slibných šancí, včetně penalty, a proto věřím, že alespoň jeden gól WHU vstřelí. Z těchto důvodů bych se nebál jako odlišující variantu zvolit hráče West Hamu, konkrétně Michaila Antonia, který by měl nastoupit na svém oblíbeném místě pravého křídla. Jeho cena 8.8M je také velmi příznivá, a protože nabízí největší upside potenciál z hráčů Kladivářů, jeho draftem neuděláte chybu.

Kevin Mirallas (Everton, 7.9M)

Jak jsem uvedl výše, toto kolo bude o Romelu Lukakuovi. Vynikající matchup, skvělá forma a domácí stadion. Všichni se budou chtít přiživit na střeleckém představení, které tento belgičan chystá. Ať už se ale Lukakuovi zápas podaří nebo ne, v jeho stínu se k dobrým výkonům rozehrál další belgičan – Kevin Mirallas. A také stojí za pozornost. Za polovinu Lukakuovi ceny můžete mít hráče ze záložní formace (o bod více za gól), který ale nastupuje prakticky v útoku a je v dobré formě. Tři zápasy po sobě bodoval (A, A, G) a tuto produktivitu podpořil také ofenzivním snažením (4 klíčové přihrávky, 3 střely a všechny mířily na branku). Pokud potřebujete ušetřit peníze na nějakého dražšího hráče, pak vám Mirallas nabídne stejné parametry matchupu jako Lukaku a také solidní formu, ale za mnohem nižší peníze.