Již za několik hodin nás čeká výkop 30. kola Premier League, a proto se ještě pojďme podívat na pár hráčů, kteří mohou vašim sestavám dodat trochu prvku nepředvídatelnosti.

Marko Arnautovič (Stoke, 6.4M)

Stoke čeká v domácím zápase Liverpool, jehož defenziva není nepřekonatelná. V sezóně udržel pouze sedm čistých kont a naposledy před šesti zápasy. Do zápasu navíc nastoupí značně oslaben, když nemůže využít služeb Lallany, Hendersona, Maného a možná i Coutinha. I přesto, Stoke může být přehlíženo, protože je stále považováno za outsidera a tři poslední zápasy prohrálo. Šance na vstřelení gólu ale určitě má a nejzajímavější volbou je právě Arnautovič. V posledních třech zápasech je nejaktivnějším hráčem Stoke, když se pokusil o 8 střel (6 z nich uvnitř pokutového území) a vyslal na své spoluhráče 5 klíčových přihrávek. Jeho výhodou je, že patří mezi high-upside hráče, takže je schopen vstřelit více než jeden gól.

Nacer Chadli (WBA, 4.6M)

Stejně jako Arnautovič, i Chadli je v posledních třech zápasech nejaktivnějším hráčem svého týmu. Za sledované období se pokusil o 6 střeleckých pokusů a vyslal 5 klíčových přihrávek. Southampton je nevyzpytatelný soupeř, který má ale v obraně prostupná okénka. Právě jich by mohl Chadli využít a rozšířit tak svou letošní bilanci. Vzhledem k tomu, že je spousta jiných zápasů, které budou lákat zraky vašich soupeřů, belgický záložník může být za svou nízkou cenovku skvělou odlišující variantou, při které ale příliš neriskujete.

Marc Albrighton (Leicester, 4.1M)

Leicester zavítá na hřiště Evertonu, kterému bude chybět hned několik klíčových obránců. Kvůli zranění jsou mimo hru Coleman, Mori a kvůli kartám zase Williams, což dává Ronaldu Koemanovi úzký výběr v obranných řadách. Proto dostanou příležitost mladíci Pennington s Holgatem a naposledy, když spolu nastoupili z toho byly tři góly od Liverpoolu. Leicester se nachází v dobré formě a mohl by tohoto oslabení využít. Většina pozornosti se bude opět ubírat na Mahreze s Vardym a Albrighton by tak mohl zůstat v ústraní většiny DFS manažerů. A neprávem. Přestože není příliš gólový, jeho centry mají nebezpečné parametry a v posledních dvou zápasech, ve kterých nastoupil, našly ve třech případech své gólové adresáty. Jeho nízká cenovka dopomáhá k tomu, že opět stačí jedna asistence aby dosáhl potřebné value, což z něj dělá výbornou levnou a odlišující variantu zároveň.