Pravidelná pětice hráčů, kterými můžete odlišit své sestavy a zároveň neriskovat velké peníze je tady.

Adam Smith (Bournemouth) – 5.2M

Produktivní obránce Bournemouthu už má letos na kontě 1 gól a 3 asistence a v posledních utkáních navíc nastupuje na pozici pravého záložníka. V tomto kole se jeho Bournemouth utká se Southamptonem, který se v ofenzivě trápí a je tady slušná šance na čisté konto. Tento potenciál se těžko přehlíží a v podstatě všichni defenzivní hráči Cherries jsou zajímavou volbou.

Daryl Janmaat (Watford) – 5.1M

Pravý obránce Watfordu patří mezi kvalitní ofenzivní beky a matchup proti hodně útočně hrajícímu Patricku Van Aanholtovi by mohl nabídnout okénka pro jeho útočné výpady. Jeho nízká cena je vykoupena nepříliš vysokou šancí na čisté konto, ale pokud bude Sunderland pokračovat ve výkonech z posledních dvou zápasů (nevstřelil ani gól), pak by mohl nabídnout zajímavé odlišení od ostatních za málo peněz.

Jake Livermore (Hull) – 3.9M

Mnoho hráčů asi s tímto výběrem nebude souhlasit, ale pro mě se jedná o nejzajímavějšího levného hráče kola. V posledním utkání se silným Tottenhamem sice Hull gól nevstřelil, ale vypracoval si celkem 10 střel (5 na branku) a hlavním strůjcem tohoto čísla byl právě Livermore. V zápase vystřelil 5krát (3 střely na bránu) a byl velice blízko gólu. Nyní nastoupí proti West Hamu, který v obraně (a v bráně) nedosahuje kvalit Spurs, čehož by mohl využít právě středopolař Hullu. Pokud zopakuje výkon z minulého utkání, pak za cenu 3.9M vychází jako výborná volba.

Salomon Róndón (WBA) – 5.4M

Pokud jste v průběhu týdne četli moje preview a vsadili na Róndóna jakou moji top volbu z týmu WBA proti Swansea, určitě jste nelitovali. Jeho hattrick porazil Swansea, a přestože nyní jej čeká mnohem těžší zápas proti Manchesteru United, za cenu 5.4M jej nemůžeme minout. Mezi ultralevnými hráči, které vybírám do tohoto seznamu patří mezi nejzajímavější útočníky, a pokud takového hráče hledáte, Róndón je váš muž.

Fabio Borini (Sunderland) – 7.7M

Cena 7.7M je už na podstatu tohoto článku docela vysoko, ale vzhledem k ostatním variantám si své místo zaslouží. Sunderland hostí Watford, který patří mezi nejhůře bránící mužstva (5. nejhorší mužstvo, 28 obdržených branek) a Borini se v minulém kole vrátil do sestavy Sunderlandu po delším zranění. Proti Chelsea zvládl odehrát 81. minut a měl by zůstat v základní sestavě i nyní. Přestože se jedná o průměrného útočníka, v podobných typech zápasů je schopen skórovat a stát se odlišovacím prvkem sestavy. Tento zápas určitě nahrává draftu nějakého útočníka Sunderlandu, a je více než jasné, že všichni (nebo velká většina) půjde draftovat Defoea. Možná nastala ideální doba ušetřit peníze a sáhnout po méně obvyklé variantě.