Náročný týden mi bohužel nedovolil napsat preview před anglickou ligou, tak bych aspoň v krátkosti rád představil jednu novinku, kterou jsme zavedli na DailyStrikers.

Tento víkend poprvé testujeme nový fantasy formát, který se nazývá pickem. Hlavní rozdíl mezi pickemem a klasickým budgetovým formátem je právě absence budgetu. V pickemu dostanete na výběr z několika kategorií hráčů (tzv. TIERS) a vaším úkolem je vybrat z každé kategorie jednoho hráče.

Neřešíte, kolik daný hráč stojí peněz, ale jednoduše vyberete z každé kategorie toho, u kterého věříte, že předvede nejlepší výkon. U nás na DailyStrikers vybíráte z šesti kategorií.

Cílem tohoto formátu je maximalizovat zábavu a co nejvíce si užít sledování zápasů a hraní fantasy sportu. V pickemu totiž odpadá starost o čistá konta (brankáře vůbec v nabídce nenajdete a obránci bonus za čisté konto nedostanou – v nabídce najdete pouze ty nejlepší ofenzivní obránce).

Tím pádem vybíráte hráče s nejlepším ofenzivním potenciálem.

Tento víkend budeme pickem testovat na českou Fortuna ligu, a pokud se vše osvědčí, můžete se těšit na zavedení dalších lig s tímto formátem jako je například španělská La Liga nebo italská Serie A (a další ligy a sporty).

Budu rád, pokud náš ‘testovací‘ turnaj vyzkoušíte a dáte mi feedback, jak moc vás to bavilo.

Díky moc!