Klopp vrátil do branky Mignoleta. Ten se odvděčil

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Důležitá zpráva pro hráče Daily Fantasy Premier League. Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp definitivně ztratil trpělivost s chybujícím brankářem Lorisem Kariusem a do branky vrátil Simona Mignoleta. Po jeho výkonu je jasné, že to tak bude i příště.

Karius chyboval v Bournemouthu, kde Liverpool prohrál 3:4, i doma při remíze 2:2 s West Hamem. Navíc čelil velké kritice. Trenér Klopp se ho sice přes média zastal, ale změna byla nutná.

Do branky se tak proti Middlesbrough vrátil osmadvacetiletý Simon Mignolet. Belgičan se Kloppovi odvděčil čistým kontem a jeho tým vyhrál 3:0. Mignolet si připsal 3 zákroky a jeden úspěšný vzdušný souboj. Navíc byl přesný i při rozehrávce. Od serveru Whoscored dostal vysokou známku 7,72.

Na druhou stranu se potvrdilo i to, že Middlesbrough má skutečně žalostný útok, dokonce nejhorší z celé Premier League. Za 16 zápasů dalo jen 13 branek, nejlepším střelcem jsou třígóloví Negredo a Stuani. To je málo.

I když obrana není zrovna chloubou Kloppova výběru, proti Middlesbrough udržel Liverpool čisté konto. A pro hráče Daily Fantasy je důležitý hlavně poznatek o změně v brance. Na Kariuse teď určitě na chvíli zapomeňme.