Je to lehce přes rok, co vyšel poslední článek na našem webu. Od té doby uběhlo mnoho času, mnohé se stalo a já osobně jsem udělal kus práce. Nejdřív bych se rád omluvil všem čtenářům, že jsme postupně na Dailyfantasysports.cz přestali publikovat, ale vše vysvětlím v následujících řádcích.

Původní vize webu

Když jsem web v roce 2015 založil, mým cílem bylo vybudovat česko-slovenskou komunitu kolem DFS a pravidelně přinášet kvalitní obsah, který by Čechy a Slováky učil vítězným strategiím v daily fantasy sports. Troufám si říci, že se nám to přes 2 a půl roku dařilo.

Za tu dobu se nám vytvořila příjemná CZ-SK komunita, poznal jsem mnoho zajímavých lidí, a co více, někteří z nich se stali mými dobrými kamarády.

Zkušenosti, které jsem za dobu provozování webu získal, se měli již brzy ukázat jako velmi důležité při mém dalším působení.

Postupné utišení webu

Na konci roku 2016 přišla přelomová nabídka, která významně ovlivnila mou další aktivitu na Česko-slovenském DFS trhu. Jeden nejmenovaný DFS startup mi nabídl spolupráci při jejich expanzi na německý trh, což pro mě znamenalo obrovské ocenění mé dosavadní práce a možnost se živit největším koníčkem.

Dlouho jsem nepřemýšlel a ihned na začátku roku 2017 jsem podepsal spolupráci.

A právě počátek této spolupráce se postupně stal koncem Dailyfantasysports.cz jak jste jej znali. Z časových důvodů jsem nemohl přispívat tak aktivně a starat se o web, jak bych si představoval. Společně s mnohem větším focusem na zahraniční trhy jsme přestali publikovat na webu na podzim roku 2017.

Nová éra – jako fénix povstal z popela

Bohužel, moje spolupráce s výše zmíněným startupem trvala pouze rok, protože ambice majitelů převýšila finanční možnosti projektu a nedostatek financí na další fungování ukončil jejich velké vize.

Naštěstí, vše špatné je k něčemu dobré. Tato roční zkušenost mi otevřela oči a pomohla mi splnit si vlastní sen.

Od chvíle, kdy jsem objevil DFS jsem toužil provozovat vlastní hru. Ale na začátku jsem měl minimální zkušenosti s vedením takového projektu, a proto jsem si na to netroufal.

Když jsem pak v prosinci 2017 ukončil spolupráci, věděl jsem že DFS sektor opustit úplně nechci a založil jsem si vlastní DFS platformu s mezinárodní ambicí – DailyStrikers.com.

Nový a unikátní koncept

Když jsem DailyStrikers.com zakládal, neměl jsem dostatek finančních prostředků na nákup licence a provozování hry o reálné peníze. Navíc, za těch více jak 5 let v oboru jsem se utvrdil v názoru, že DFS by měla být především zábava, ve které finanční vklady nemají hrát hlavní roli.

Proto jsem ve svém projektu přišel s freemium modelem, tak aby hra byla dostupná všem. Na DailyStrikers nic neplatíte, pouze hrajete a vyhráváte ceny, které prozatím dotuji z vlastních peněz. Jediná placená služba na webu je premium členství, za které dostanete prémiové funkce.

Takhle už jsme rozdali ceny jako PS4, dresy, hry nebo trička slavných fotbalových klubů hráčům z celého světa.

Tímto bych Vás rád pozval na DailyStrikers – budu hodně potěšen, pokud se rozhodnete vyzkoušet můj projekt a podpoříte jej tím, že zde budete hrát a třeba přivedete i své kamarády.

To je totiž ta největší odměna :).

A na závěr bych rád dodal, že tento článek nepíšu jen tak. Přestože Dailyfantasysports.cz již nefunguje ve své staré podobě, rozhodl jsem se jej oživit a nyní bude sloužit jako můj osobní blog o DFS.

Budu zde sdílet moje strategie, tipy a také novinky o zajímavých akcích na DailyStrikers, nebo obecně ze světa DFS.

Díky za pozornost a doufám, že se potkáme v turnajích na DailyStrikers!

JacobP