Dávají góly. Naprosto pravidelně. Na nejlepší střelce v Serii A je v této sezoně spolehnutí. To se potvrdilo v posledním kole, kdy skórovalo alespoň jednou všech pět nejlepších kanonýrů italské ligy. I přes vyšší cenovky jsou tak pro hráče Daily Fantasy velmi zajímavým zbožím.

Andrea Belotti

Objev sezony. Útočník Turína už má na svém kontě v Serii A 25 branek, poslední přidal v sobotním utkání proti Crotone z penalty. Ty mimochodem proměňuje s přehledem. Belotti je nicméně platný i ve hře, v lize má čtyři asistence, průměrně vytvoří 1,6 klíčových přihrávek na zápas a je často faulován (3,8 faulů na zápas). Hráče Daily Fantasy ale potěší hlavně jeho střelecký potenciál, každý zápas si připíše v průměru hned 3,6 pokusů.

Edin Džeko

Další kanonýr, který prožívá životní sezonu. V sobotu dal jediný gól AS Řím proti Atalantě, celkově jich má stejně jako Belotti už 25. V římském klubu na něm ofenziva stojí, když o něco jde, nestřídá. A důvěru splácí. Stejně jako Belotti má rovněž 4 asistence, střílet zkouší dokonce ještě častěji (4,8 střel na zápas).

Gonzalo Higuaín

Střelec, kterého nemusíme dvakrát představovat. Naposledy zařídil výhru Juventusu na půdě Pescary dvěma góly, celkově jich dal v Serii A 23. V turínském klubu je bezpochyby útočníkem číslo jedna, klape mu spolupráce s Dybalou. Higuaín je ryzím kanonýrem, často střílí (3,4 pokusů na zápas), ve hře ale už tolik platný není (0,9 klíčových přihrávek na zápas). Od toho jsou v Juventusu jiní.

Dries Mertens

V Neapoli prožívá úchvatnou sezonu. Na 21 gólů v italské lize mu stačilo jen 22 startů v základní sestavě (7x nastoupil jako náhradník). Na rozdíl třeba od Higuaína je ale výrazný i ve hře, na svém kontě má už 5 asistencí a celkem pravidelně vytváří šance pro své spoluhráče. Má výborné centry. Oproti dřívějším sezonám ale ještě výrazně více střílí, v průměru dokonce více než zmiňovaný kanonýr Higuaín (4 pokusy na zápas).

Mauro Icardi

Výkony Interu jsou jako na houpačce, útočník Icardi je ale jistotou. V této sezoně dal 21 branek a přidal hned 8 asistencí. Nemusíme zdůrazňovat, že je pro milánský celek jeho kapitán naprosto klíčovým mužem. A to přesto, že se nijak nevyžívá v kličkách (0,4 driblingu na zápas).