Premier League sotva skončila, ale už zase začíná přestupový kolotoč, který pro nás, DFS hráče, bude nesmírně důležitý. První zprávy pak přicházejí ze dvou táborů. Již dříve oznámil Pablo Zabaleta, že nebude pokračovat v Manchesteru City, a dnes své rozhodnutí potvrdil kroky, když podepsal dvouletou smlouvu s West Hamem.

Další důležitá novinka přišla ze sestupujícího Hullu. Manažer Marco Silva, který zanechal pozitivní dojem, se rozhodl nadále nepokračovat u Tygrů a bude si hledat nové angažmá. A to by nemuselo trvat příliš dlouho, protože sám prohlásil, že chce setrvat v Premier League a poslední zprávy naznačují, že je blízko podpisu smlouvy ve Watfordu.

Dopad na DFS

Ani jedna zpráva nemá příliš velký dopad na hráče DFS. Zabaleta přichází ve věku 32 let, takže své nejlepší roky už má za sebou a bude pro něj hodně těžké zopakovat nejúspěšnější sezóny v Manchesteru City, kdy byl schopen zakončit sezónu s několika asistencemi a góly. Navíc, na pozici pravého beka se výborně rozehrál mladý Sam Byram, a je tedy otázkou, kolik prostoru Argentinec dostane.

U Marca Silvy nemá smysl příliš spekulovat, protože zatím nevíme kde zakotví a jaké hráče bude mít k dispozici, takže na hodnocení bude lepší počkat až mnohem blíže letní přípravě.