Fotbalový Zlín postoupil do základní skupiny Evropské ligy, ale budu muset řešit obsazení týmu. Hned po konci sezony totiž odešli dva členové základní sestavy Vukadin Vukadinovič do Sparty a Jakub Jugas do Slavie. Co jejich angažování pražskými S znamená pro hráče Daily Fantasy?

Jugas do Slavie. Dopad na DFS?

Pro mistrovskou Slavii nutná posila. Už v průběhu tažení za vytouženým titulem bylo jasné, že po sezoně opustí tým stoper Michael Lüftner. Hlavně proto se Slavia vložila do bitvy o šikovného stopera Zlína, o kterého stála i Sparta. Jugas by se v novém týmu měl stát oporou. Navíc ho Slavie může využít i při standardních situacích, které byly letos velkou zbraní týmu Jaroslava Šilhavého. Pro hráče DFS velmi zajímavý přestup, u červenobílých bude o hodně větší šance na přísun fantasy bodů než ve Zlíně.

Vukadinovič do Sparty. Dopad na DFS?

To situace srbského záložníka v pražské Spartě bude o něco složitější. Na pravém křídle nastupuje šikovný Timéoko Konaté, který by však potřeboval zlepšit finální fázi. Podobný problém má i první posila Sparty, Vukadinovič si na jaře připsal chabou bilanci 1G+1A. Nedá se tedy moc předpokládat, že bude hlavním tahounem týmu z Letné.